3 stycznia 2018

NOWOŚCI W MOIM ŻYCIU

Witajcie kochani!
Dawno mnie tu nie było. Oj dużo się u mnie działo, dużo. Mój ostatni wpis publikowałam w lipcu i to właśnie w tym miesiącu moje życie poprzestawiało się do góry nogami! Postanowiłam założyć firmę. Nigdy jakoś nie chwaliłam się moimi zainteresowaniami. Myślałam, że niewiele to ludzi obchodzi na blogu, który jest głównie nastawiony na kosmetyki i weganizm. Teraz jednak postanowiłam podzielić się z Wami trochę więcej moim małym hobby. Od około czterech lat interesują mnie książki oraz ilustracje dla dzieci. Mam już pokaźną sumkę książek i każdego roku ta ilość się zwiększa.

Teraz jednak stwierdziłam, żeby iść o krok dalej i stworzyć swoje miejsce na Ziemi.  I oczywiście, miałam już tego bloga, ale chciałam czegoś więcej. Chcę tworzyć przedmioty, które płyną z mojego serducha i które nie znajdą miejsca tylko u mnie w domu, ale pójdą w świat. I tak oto otworzyłam swoją pierwszą firmę. Trochę czasu to zajęło i stwierdziłam, że Nowy Rok to wspaniały czas na pokazanie światu moich prac. Z mojej miłości do ilustracji powstała Papieroteka, czyli zbiór moich ,,papierów". Tworzę w niej moje ilustracje i plakaty. Nie obyło się również bez mojego zamiłowania do kuchni roślinnej i zwierząt.


Trochę głupio mi pisząc o swoich pracach, ale kto inny miałby to robić? Mam nadzieję, że plakaty Wam się spodobają. Na razie wszystko jest jeszcze na wariackich papierach. Reklama, portale społecznościowe, ZUSy. Staję na głowie, żeby wszystko ułożyć tak, jakbym tego chciała. Ale nie spieszę się. Chcę, żeby było jak najlepiej. Bardzo prosiłabym o konstruktywne opinie, które pomogą mi ulepszyć mój sklepik. Na razie to tyle ode mnie. Jeśli interesuje Was więcej plakatów to zapraszam na stronę KLIK. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku i spełniajcie swoje marzenia. Bo jak nie teraz to kiedy?2 komentarze: